Společný koncert skupin Svarga a Létajícího koberce na Festivalu Radosti a Života pod Pálavou 2018

Facebooková událost

Dovolte, abychom Vás tímto pozvali na druhý ročník festivalu Radosti a života pod Pálavou 2018. Setkání příznivců, přátel osobního rozvoje, hudby, tance, přírody, spontánního tvoření, zdravého žití a radování, které se uskuteční pod pálavskými vrchy u krásné vodní laguny přímo v prostorách Autokempu Merkur v Pasohlávkách a to ve dnech 8.6.-10.6.2018. Festival proběhne v duchu hudby, tance, divadelních představení, workshopů, řemesel, lidového tvoření, léčivých produktů, dílniček, chutných domácích výrobků a mnoha dalších lákadel života.

Svou účast již přislíbili:
Radek Zítka (bubnovací kruh, muzikoterapeutická relaxace), Sára Nová (akustický koncert), Gabriela Dušková (tantrické posvátné vztahy, QIGONG), Věra Várady (astrologie, numerologie), Tomáš Pukšic (pojízdná čajovna), Ivan Jašek (Shivanam: Shivaspace Experience, šamanské bubnování), Alexandra Malíková (orientální tanec), Maok (hudba vnútorných krajín), Zdeněk Ordelt (slovanský obřad pro předky a ducha místa), Karel a Irena Křížovi (NITKAŘ aneb Světlé nitky nad námi), Rudolf Desenský (psychologie psů), Soňa Bára Szkanderová (automatická kresba v běžném životě), Karina Heková a Martin Král (australské květové esence), Soňa Mitra Pavlincová (MuVa tanec).

Program bude zahájen v pátek navečer slovanským obřadem, koncerty a divadelním představením. Součástí pátečního programu bude trh řemesel a různých výrobků. V sobotu a v neděli budou probíhat workshopy, přednášky, semináře, hudební produkce, divadélka a program pro děti.

Bude nám ctí, pokud i Vy se připojíte se svou přítomností a přidáte druhému ročníku festivalu energii a něco ze svého nitra.

V případě zájmu o ubytování reagujte co nejdříve, kapacita se rychle plní. Místa pro stany a karavany jsou bez rezervace, úhrada na místě (osoba ve vlastním stanu včetně parkovného 150 Kč/noc), bungalovy se sociálním zařízením 2-6 lůžek, chatky pro 2 nebo 4 osoby se základním vybavením, soudky pro 4 osoby, týpí pro 4-5 osob.

Kontakt pro rezervaci: kemp@pasohlavky.cz, tel. 519 427 714, www.kemp-merkur.cz.

Společný koncert skupin Svarga a Létajícího koberce na Festivalu Radosti a Života pod Pálavou 2018

Datum a čas konání: 8. 6. 2018

Místo konání:

Pasohlávky 114 E
Pasohlávky
Česká republika

Komentáře