Zážitkový seminář Léčivý trans, Joyjoy centrum Zhorný

Milí přátelé,

zveme vás na speciální víkendový prožitkový seminář Léčivý trans, kteří povedou zkušení průvodci a hudebníci Michal Haman a Petr Piňos, zakládající členové skupiny Létající koberec.

Seminář se uskuteční v nově otevřeném Joyjoy centru Zhorný, je to nový prostor pro Joyjoy akce v krásném prostředí Benešovska, při tom v dobré dojezdové vzdálenosti (50 km) od Prahy.

Seminář začíná v pátek 15.6.2018

  • příjezd je možný již od 18 hodin
  • od 19 hod. lehká večeře
  • od 20 hod. zahájíme společný program

Seminář ukončíme v neděli 17.6.2018 kolem 15 hod. po obědě

Mezi tím nás čeká:

  • Tranzovní bubnování a tanec
  • Léčení s hudbou
  • Ladění se na frekvence extatické radosti, která nepotřebuje vnější důvod.
  • Pobyt na krásném místě v čisté přírodě, daleko od hluku aut a civilizace

 

Průvodci seminářem

Michal Haman

Jsem transovní bubeník, bubny jsou mojí Cestou a vášní. Pořádám Kruhy prožitkového bubnování, kde jako průvodce podporuji ostatní na cestě k hlubokému uvolnění a extatické radosti – totálně léčivému a harmonizujícímu stavu našeho bytí.

Od roku 1994 hrajeme s Petrem Piňosem ve skupině Létající Koberec. Vizí a inspirací pro Kruhy prožitkového bubnování mi byl zážitek extatické radosti, který jsem měl před lety v rozšířeném stavu vědomí při hraní na obřadu s tradiční indiánskou medicínou. Během této zkušenosti jsem zažíval vnitřní kontakt se starým mexickým šamanem – chechtal se na mě jako šílenec a beze slov povzbuzoval, ať to na ty bubny pořádně rozjedu…

Více o Michalovi se dozvíte na leciverytmy.cz a v rozhovoru pro Flowee.cz.

Petr Piňos

Zabývám se léčením hudbou zejména ve spojení se změněnými stavy vědomí – relaxací, dechem, léčivým transem.

První zkušenost s léčením bioenergií jsem získal před 25 lety u Milana Calábka, dnes Univerzita Nové doby. Později se změněnými stavy vědomí u prof. Stanislava Grofa.

Nahrávám relaxační a meditační hudbu, pořádám meditační léčivé koncerty a hraji se skupinou Létající Koberec. Kromě seminářů je možné domluvit i osobní konzultaci.

Více o Petrovi se dozvíte na petrpinos.cz

Přihlášky a registrace

Cena semináře činí 2000 Kč + příspěvek za ubytování a stravu 1000-1400 Kč

Plná vegetariánská/veganská penze činí 600 Kč za víkend, v pátek můžete počítat s večeří, v sobotu snídaně, oběd a večeře, v neděli snídaně a oběd.

Ubytování činí 200-400 Kč za noc dle zvolené kvality. K dispozici je omezený počet postelí s povlečením v pokojích (nutno zamluvit předem – cena 400 Kč za noc), případně můžete spát ve vlastním spacáku a karimatce ve společných prostorech (200 Kč za noc), také je krásné spát venku pod širákem, můžete si přivést i vlastní stan (i v těchto případech uvítáme příspěvek na provoz centra ve výši 200 Kč za osobu a noc).

Počet míst je omezen, přihlašujte se předem na tel. 774 066 101 nebo na mailu info@joyjoy.eu. Vaše místo je závazně rezervováno po zaplacení ceny semináře 2000 Kč na účet č. 2600437395/2010.

Zážitkový seminář Léčivý trans, Joyjoy centrum Zhorný

Datum a čas konání: 15. 6. 2018 - 17. 6. 2018

Komentáře